Aleksandra Pasek - Dyrektor Żłobka

Jestem absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Pedagogiki i Psychologii – specjalność Pedagogika Opiekuńcza i Wychowawcza oraz studiów podyplomowych na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Jestem zakochana w pracy z małymi dziećmi, a w otaczających mnie ludziach szukam ciepła. Uwielbiam książki – w każdych ilościach oraz gry planszowe.

Supermoce: umiejętność dopasowania się do każdej sytuacji, wielozadaniowość.

Joanna Uszok - opiekunka w grupie Krasnoludki

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką. Jako opiekun w żłobku realizuję się od niedawna, choć od zawsze moim marzeniem była praca z dziećmi. Prywatnie jestem mamą dwóch małych dziewczynek i dużego psa. 🙂

Czas wolny spędzamy na wspólnej zabawie w domu lub na świeżym powietrzu, co sprawia nam mnóstwo radości!

Supermoce: uśmiechnięta, spokojna, cierpliwa i rodzinna

Angelika Kozyra - opiekunka w grupie Krasnoludki

Do pracy zawsze przychodzę uśmiechnięta i naładowana pozytywną energią. Praca z dziećmi sprawia mi dużo przyjemności i satysfakcji. Uwielbiam wcielać się w rolę dziecka i stawać ze swoimi podopiecznymi na równi w czasie zabawy. Kocham bezpośredniość dzieci, ich naturalność i szczerość.

W wolnym czasie lubię wyjeżdżać na wycieczki z rodziną, na wędrówki górskie w Tatrach i wypady do ZOO.

Wieczorami, by się zrelaksować zanurzam się w świat książek, który pobudza moją wyobraźnię i zabiera w krainę fantazji.

Supermoce: uśmiech, tolerancja, cierpliwość i troskliwość

Karolina Szweblik - opiekunka w grupie Krasnoludki

Co sprawia mi największą przyjemność? Aktywne spędzanie czasu na zewnątrz, czym staram się zarazić moich podopiecznych. Jestem opiekunką w Elementarzu od roku, ale z radością wyobrażam sobie kolejne lata pracy z dziećmi i moimi współpracownikami.

Supermoce: zawsze chętna do pomocy.

Magdalena Budujkiewicz - opiekunka w grupie Kransoludki

Z wykształcenia jestem pedagogiem i plastykiem. Poza pracą w żłobku prowadzę też zajęcia plastyczne oraz kursy szybkiego czytania, zapamiętywania i koncentracji. W codziennej pracy z najmłodszymi staram się dbać o ich wszechstronny rozwój, uwzględniając przy tym indywidualność każdego malucha. W wolnym czasie zajmuję się rękodziełem, spędzam czas z rodziną oraz relaksuję się piekąc ciasta i ciasteczka.

Supermoce: wrażliwość, piecze pyszne ciasteczka.

Aneta Blitek - pomoc opiekunki w grupie Krasnoludki

Jestem osobą odpowiedzialną, wrażliwą, chętnie angażuję się w nowe pomysły, których celem jest rozwój dzieci i ich zadowolenie. Jestem mamą 6-latka, z którym najchętniej spędzam czas aktywnie – rower, narty, ale także czytanie, gry planszowe. Lubię także podróże i koncerty.

Supermoce: wrażliwość, empatia, uśmiech

Beata Szatan - opiekunka w grupie Skrzaty

Jestem absolwentką studiów Pedagogicznych, ze specjalizacją “Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna”, jednak największą satysfakcję sprawia mi praca w żłobku. Od zawsze wiedziałam, że swoją karierę zawodową chce wiązać z dziećmi. W placówce elementarz odnalazłam swoją pracę marzeń. Prywatnie jestem matką trójki wspaniałych chłopców, z którymi lubię spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu oraz razem podróżować.
Supermoce: wielkie serce, zawsze uśmiechnięta.

Katarzyna Błach - opiekunka w grupie Skrzaty

W swojej pracy kieruję się przede wszystkim troską oraz staram się, aby dzieci w miarę swoich możliwości były jak najbardziej samodzielne. Uwielbiam czytać dzieciom bajki, dzięki którym rozwija się ich wyobraźnia oraz kreatywność. Prywatnie jestem mamą przedszkolaczki, z którą często eksperymentuję w kuchni.

Supermoce: otwartość, pogodność.

Ewa Kozikowska - opiekunka w grupie Chochliki

Jestem mamą bliźniaczek, które mają pełno energii i pomysłów na kreatywne zabawy – z czego często czerpię inspirację. Kocham pracę z dziećmi i to właśnie w żłobku realizuję się i spełniam. W czasie wolnym lubię podróżować z dziećmi oraz z psem – Kudłatym.

Supermoce: energiczność, pomysłowość, dużo uśmiechu.

Małgorzata Skarżyńska - opiekunka w grupie Chochliki

W naszym żłobku należę do drużyny Chochlików. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam dziecko i jego potrzeby. Wierzę, że brak oceniania i akceptacja odczuwanych emocji stwarza odpowiednie warunki do rozwoju dziecka. W wolnych chwilach lubię namalować obraz, poczytać książkę lub obejrzeć coś na netflixie. I jeść! Kocham dobre jedzenie!

Supermoce: niepowtarzalne poczucie humoru, empatia.

Justyna Dobrowolska - opiekunka w grupie Skrzaty

Aktywnie i kreatywnie spędzam czas z dziećmi, kibicuję im w codziennym przełamywaniu swoich barier i zdobywaniu nowych umiejętności. Praca z małymi dziećmi sprawia mi wiele radości i bywa zaskakująca, gdyż dzieci uczą się od nas, dorosłych, ale my także możemy wielu zachowań nauczyć się od nich – otwartości, bezpośredniości i dobroci serca. W mojej pracy zależy mi na zapewnieniu dzieciom zarówno troskliwej opieki jak i radosnej zabawy, aby uśmiechy gościły na dziecięcych twarzach, a miłe wspomnienia beztroskich chwil towarzyszyły im na dalszych etapach rozwoju.

Supermoce: kreatywność, empatia

Agata Trzepierczyńska - nauczyciel rytmiki z językiem angielskim

Specjalizuję się w dziedzinie Metody Rytmiki Emila Jaques-Dalcroze’a, zawodowo związana jestem z edukacją muzyczną, dziennikarstwem muzycznym oraz sportowym w dyscyplinie żużlowej. Pasjonuję się podróżami, turystyką górską oraz narciarstwem. Uwielbiam zarażać swoją pasją do rytmiki oraz muzyki małe i duże Szkraby.

Supermoce: profesjonalizm, ambicja, sympatyczność.

Małgorzata Jelonek - psycholog

W kontakcie z dzieckiem stawiam na akceptację – codziennie pomagam dzieciom oswoić się z odczuwanymi przez nich emocjami. Dobrze czuję się w towarzystwie najmłodszych, uwielbiam wspólne podróże do świata, gdzie wszystko jest możliwe. Po pracy moją największą pasją są garnki, patelnie, kuchnie, jedzenie i wszystko co z nimi związane.

Supermoce: pozytywnie zakręcona, kreatywna, otwarta.

Danuta Strzelec - Pani pokojowa

W mojej pracy zależy mi, by nasi podopieczni mieli zapewnione bezpieczeństwo i przyjemność ze spędzania czasu w ładnych, czystych salach. Poza pracą uwielbiam spędzać czas jeżdżąc na nartach – zimą, latem – zwiedzać okolice podczas wycieczek rowerowych oraz pływać – windsurfing.

Supermoce: nieznikający uśmiech, aktywność.

Renata Majewska - Pani pokojowa

Moje zadania w żłobku polegają na wsparciu personelu w zakresie czystości sal oraz organizacji posiłków dla naszych maluchów. Wspaniale jest obserwować, jak dzieci się rozwijają i za chwilę już są gotowe do podjęcia nauki w przedszkolu, a nawet szkole. Prywatnie bardzo lubię spacerować po lesie oraz jeździć na rowerze.

Supermoce: aktywność, pogodna dusza.